Ponieważ działamy na rynku prawniczym od 2009 roku, śmiało możemy powiedzieć, że żadne zagadnienie prawne nie jest nam obce.

 

Udzielimy Tobie pomocy w takich dziedzinach prawa jak : prawo cywilne, prawo gospodarcze, prawo pracy, prawo rodzinne czy prawo karne.

 

W ramach pomocy prawnej udzielanej przez Kancelarię Adwokacką adwokata Pawła Banacha pomożemy Tobie w trudnym postępowaniu rozwodowym a następnie podziale majątku, który wspólnie zgromadziliście w trakcie małżeństwa. W wypadku nieoczekiwanej śmierci osoby bliskie zajmiemy się postępowaniem spadkowym w sprawie o stwierdzenie nabycia spadku, a następnie dział spadku po zmarłym członku rodziny. W wypadku zaś nieuregulowanych spraw własnościowych, gdzie chociażby pozostajesz współwłaścicielem nieruchomości, adwokat pomoże Tobie znieść współwłasność nieruchomości, tak abyś mógł korzystać ze swojej części bez wywoływania zbędnych konfliktów sąsiedzkich. W wypadkach, kiedy zniesienie współwłasności jest niemożliwe, a korzystanie z części wspólnych stało się uciążliwe Kancelaria adwokacka poprowadzi Tobie postępowanie o podział nieruchomości do korzystania tzw. podział quad usum.

 

Kancelaria Adwokacka adwokata Pawła Banacha odzyska także dla ciebie każdy dług powstały bądź to w ramach stosunków konsumenckich, bądź też stosunków pomiędzy przedsiębiorcami. W wypadku, kiedy zostaniesz pozwany o zwrot takiej wierzytelności adwokat zadba o Twoje interesy, tak aby wszelkie prawa dłużnika zostały w procesie przestrzegane.

 

W wypadku, kiedy spotkała Ciebie trudna sytuacja życiowa w związku ze zwolnieniem z pracy, adwokat Banach pomoże Tobie w dochodzeniu wszelkich roszczeń pracowniczych, które wynikają z kodeksu pracy, jak i ustaw szczególnych. Kancelaria zajmuje się także reprezentacją w sprawach odwołań od orzeczeń Zakładów Ubezpieczeń Społecznych, które czasem krzywdzą biednego schorowanego człowieka, który nie ma sił na walkę z tak "wielką instytucją, jak Zakład Ubezpieczeń Społecznych".

 

Mecenas Paweł Banach jest pasjonatem prawa karnego, z którego to prawa bronił swoją pracę magisterską. W swojej praktyce zawodowej podejmuje się obrony osób podejrzanych, a następnie oskarżonych w najtrudniejszych sprawach prowadzonych przez Prokuratury na terenie całego Kraju. Adwokat gwarantuje Tobie, że będziesz się czuł bezpieczny przez cały czas trwania postępowania, czuwając nad jego przebiegiem. Obrońca jest przy tym gwarantem przestrzegania przez organa postępowania przygotowawczego i sądowego wszelkich praw człowieka.  

 

 

Zajmiemy się Twoją reprezentacją przed wszystkimi Sądami powszechnymi oraz Sądem Najwyższym. 

 

Naszą rolą jest niesienie pomocy każdemu potrzebującemu człowiekowi. Nasi prawnicy rozwieją wszelkie Twoje wątpliwości.

 

 

 

Jesteśmy najlepsi

Aktualności

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

21 lipca 2019
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut

BANACH LAW FIRM

Zakres usług

Konsultacje z udziałem najlepszych specjalistów

strategia minimalizowania ryzyka w każdej dziedzinie prawa.

Umów się już dziś.

Copyright by BANACH LAW FIRM

Created with WebWaveCMS