76 878 08 09

Prawo Karne

Adwokat Legnica - Prawo karne

 

Poszukujesz adwokata specjalizującego się w prawie karnym? Jestem tutaj, aby Ci pomóc! Kancelaria adwokacka Pawła Banacha w Legnicy oferuje profesjonalne i kompleksowe usługi prawne w zakresie prawa karnego. Jestem wykwalifikowanym i doświadczonym adwokatem, jestem gotowy wspierać swoich Klientów w każdej sytuacji.

 

Jako adwokat specjalizujący się w prawie karnym, oferuję pełne wsparcie i reprezentację moich Klientów przed sądami i prokuraturami. Znam wszystkie niuansy tej dziedziny prawa i jest w stanie udzielić fachowej i rzetelnej porady w każdej sytuacji. Nasze usługi obejmują również reprezentację w sprawach karnych, od fazy śledztwa lub dochodzenia, aż po postępowanie sądowe i wykonawcze.

 

Moim celem jest pomoc klientom w najkorzystniejszy dla nich sposób. Dlatego też stale monitoruje najnowsze orzecznictwo i przepisy prawne, aby mieć pełną kontrolę nad sytuacją moich Klientów. Jeśli potrzebujesz pomocy w sprawie związanej z prawem karnym, zadzwoń lub napisz jeszcze dziś.  Jestem tutaj, aby Ci pomóc!

Imię i nazwisko

Telefon

Adres e-mail

Treść wiadomości:

Znam i akceptuję zasady przetwarzania danych osobowych, zawarte w Polityce prywatności.

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

+48 76 878 08 09

"Adwokat nie jest od tego, żeby klienta osądzać. Naszym zadaniem jest mu pomagać"

                                   Copyright PB Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Banach  

+48 76 878 08 09

e-mail:  

sekretariat@adwokatbanach.eu

ul. Benjamina Bilsego 7/6

59-220 Legnica